| Obsolete a întrebat:

As dori cum pot afla media de vizitatori ai blogului meu de pe blogspot. Daca se poate dati-mi un link cu scriptul.Si cum se utilizeaza.(fundtza)!laughing

Răspuns Câştigător
| Crina_7980 a răspuns:

Este chair pe pagina de setare şi organizare a blogului tău, acolo unde pui postări şi unde faci diverse setări etc. Este şi o rubrică "statistici", intri acolo. Poţi vedea din ce ţări ai fost vizitată, cîţi oameni ţi-au vizitat blogul, din ce sistem de operare, cu cît mai mulţi sau mai puţini faţă de ziua/luna precedentă etc.

Sper că te-am ajutat.
P. S. dacă nu găseşti merge şi cu google analytics.