| Omuldepresiv a întrebat:

Vreau sa fac un blog despre hip hop, in special cu battle-uri.As dori sa imi spuneti daca intr-un blog, in tamplate pot face in asa fel ca unii vizitatori ai blogului sa se inregistreze in blog-ul meu(user name, parola, email etc.). Pe blogspot fac treaba asta, se poate sau nu?

Răspuns Câştigător
| AbrudanIonut a răspuns:

E nu stiu depinde ce vrei mentionez le am cu wordpresu acum, cum ziceam daca vrei ca blogul tau sa aiba domeniu(.ro.net.com etc)trebuie sal cumperi si sa folosesti platforma wordpress sunt niste chestti akol wordpresu e mai simplu de utilizat ca blogspot adauga-ma ca prieten si lasa-mi mesaj cu id tau de mass sa vb mai pe inteles! o funda se poate

4 răspunsuri:
| CoStYn33L a răspuns:

Poti face cu wordpress + pluginu buddypress.

| Rullz_9348 a răspuns:

Lasa si tu raspuns cu linkul blogului ca pe mine unul ma intereseaza

| floweray a răspuns:

Pentru propriul blog incearca www.ucoz.ro. Este un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| Lays_6124 a răspuns:

Daa se poate si pe blogspot :]