| marett16 a întrebat:

As dori sa imi duc cainele la o scoala de dresaj. Mi-ati putea recomanda una? (Satu Mare, Baia Mare, Oradea)

funditsaaaa!

Răspuns Câştigător
| andreea_6355 a răspuns:

In oradea este o scoala de dresat caini"SEMPER FIDELIS"(asigura dresajul cainilor atat la domiciliul clientului cat si in regim de pensiune. sunt instructori atestati, cu experienta de peste 20 de ani si iti stau la dispozitie). Email: andreiasandor@yahoo.com

sper ca ti'am fost de ajutor. fundita?

1 răspuns:
| putzulica a răspuns:

Du-te la institutul pentru dresare a cainilor din oradea. e acolo pe soseaua aia care are o benzinariebig grin