| DoDo a întrebat:

As dori sa imi fac un nou id de mess dar nu stiu ce parola sa pun... voi ce parole va-ti pus la yahoo? App spuneti-mi numele vostru de IMVU daca jucati

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Ai putea scrie numele tau scris pe invers sau ceva de genu : "denidenusadenisuka"
Te rog sa-mi dai fundita, pentru ca acestea sunt simple de retinut si greu de ghicit big grin

Papa

Pwp kiss

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai si ce ai vrea sa spunem parolele de la mess acum? Iti dai seama ca lucrul asta este strict confidential! Trebuie sa o stii numai tu si sa fie cat mai complexa! ca sa nu ramai fara ea!

| Intruder19 a răspuns:

Eu folosesc o parola din literecifre si caractere speciale (>!@#$%^$#) daca folosesti o astfel de parola foarte greu sa iti fie sparta/ghicita

| zapa1 a răspuns:

Pai eu am avut parole precum: ma enervezi, sternocloidomastoidian, hahaha, bye bye... sper ca te-am ajutat

| ELAndrei a răspuns:

De exemplu 1 parola ca asta a r fi buna:muraturiwinkingnimeni nu a r incerca aceasta parola sau SUNCA mancare gandeste-te si uwinkingti am dat un exemplu si te rog sa nu l intelegi a fi banal. mi am zis opinia parola nu prea conteaza ca nu ti o vede nimeniwinking

| Savy a răspuns:

Zi-mi tu parola ta intai si ti-o spun si eu pe a mea... sa-mi spui si id-ul, ok?
D'oooh

| silvia177 a răspuns:

Uyte...inkearka asa...nimeni nu ti'o va ghicy vreodata.password: q1w2e3r4t5y6u7i8o9p0a1s2d3f4g5h6j7k9l0

| Munteanu_Marius_1978 a răspuns:

As dori sa pun o parola la mes cu 32 de caractere si sa aiba multe litere si un nume