| Ale123456 a întrebat:

Bună vreau si eu niste parole de "yahoo mess".
Nu stiu ce parolă să pun dar să fie validă.
Astept niste răspunsuri din partea voastră
Fundă.

Răspuns Câştigător
| CrEtZu203 a răspuns:

Exista o problema de care unii dintre voi inca nu v-ati dat seama aceasta fiind urmatoarea in parola care trebuie pusa la mess trebuie sa existe neaparat o litera de tipar ( o litera mare ) de exemplu " Tpu12342" intelegi sper ca te-am ajutat merge 100% funda :d

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Incearca: Azsxdcfvgbhnjmk192837465winking sigur nu o sparge nimeni si daca vrei iti si explic cum sa o retiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parolă bună are și litere și cifre și caractere speciale.

Uite una ușoară de ținut minte și totuși complexă: qawsedrf#123

Scrie pe tastatură și o să vezi de ce ziceam că e ușor de memorat. Poți să-ți cauți și alte combinații de genul ăsta.

Sau poți să te gândești la un proverb care-ți place mult și să-i scrii inițialele. De exemplu: Prietenul adevărat la nevoie se cunoaște. Parola: „palnsc" îi poți adăuga ceva cifre: 2013, și un # de exemplu. Deci, „palnsc#2013".

Parolele nu se spun nimănui. Poate e cel mai important. happy

| madastar18 a răspuns:

Pune parole gen:
spoma339@@:~
.,,123asnaf0-
a1b2c3,,,789/
se sparg greu
FUNDA?