| germi a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un chow chow. E Ok pentru apartament? happy
. multumesc anticipat :*.

5 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Chow chow nu este nu ciine de incepetori. La ciine ii trebuie multa miscare si daca nu are ocupatie multa devine agresiv. Nu este indicat sa se creasca intr-o familie cu copii mici.

| Malvina24 a răspuns:

Nu prea e bine sa-l tii la apartament deoarece are nevoie de spatiu insa daca ai timp sa-l plimbi zilnic prin parc, faci si tu miscare impreuna cu el si te mentii in forma e chiar ok! sunt super draguti!

http://www.petshop-online.ro/anunturi-vanzari-caini/Chow-Chow_090.html

| nicrom1 a răspuns:

Este un ciine calm dar daca esti de fite s-ar putea sa-ti para rau pe urma. Vorbesc de par, spalat, tratamente, educatia necesara ca sa nu-ti rupa papucii si altele.Depinde de virsta ta. Un ciine inseamna responsabilitate si daca nu-l educi o sa ai probleme cu vecinii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. eu cresc chow-chow (e hobby si putina afacere), chiar am acum pui la 200 de euro, dar as avea o retinere sa iti dau pentru apartament. te chinui si tu, il chinui si pe el. suna-ma la 0721285714 adi, in caz ca ti-ai luat si ai vreo nelamurire in cresterea lui

| iLoveChowChow a răspuns:

Hei poti sa il ti la apartament dar trebuie sa te duci 30min 1 ora pe zi cu el afara ca daca o sa se ingrase foarte mult si o sa faca boala