| RyanGeorge a întrebat:

As dori si eu sa adopt o pisicuta mica si NEAGRA sa aiba 3-4 saptamani maxim
vreau sa o/il cresc de mic/a, nu e important de care rasa sau corcitura, oricare numai sa fie complet neagra
Multumesc.

5 răspunsuri:
| Cora22 a răspuns:

Buna, RyanGeorge

Pisoii foarte mici, de pana la doua luni, au nevoie de ingrijiri speciale. Indicat este sa adopti un pui dupa implinirea varstei de doua luni. Primele doua luni din viata unui pisoi sunt esentiale pentru sanatatea lui fizica si psihica. Din acest motiv, pentru el este mult mai bine sa stea cu mama lui in aceasta perioada. Inteleg dorinta ta de a avea un pisoi mic, sunt atat de dragalasi... Insa... pentru binele amandorora, cauta un pisoi peste aceasta varsta.

| sebywarlord a răspuns:

Http://www.adoptiipisici.ro/

gasesti de toate felurile aici :)

| RyanGeorge explică:

Sunt din Bucuresti

| RyanGeorge explică:

Mersi sebywarlord dar crede'ma am toate link-urile despre pisici cu adoptii la Favorites si dau in fiecare zi si tot astept sa apara :-s
mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna puteai sa specifici si de unde esti