| stoian2013 a întrebat:

Salut tuturor adopt pui din rasa Husky mascul sa aiba maxim 3 luni
E o rasa de caine foarte frumoasa si de aceea vreau si eu sa am unul
Voi avea mare grija de el:X:X:X:X:X:X:X:X

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Pai si parintii tai?
Nu crezi ca ai pretentii dupa ce, ca nu iti permiti sa cumperi unul?
Cine crezi ca lasa pe mana unui copil un catel, crezi ca animalul e o jucarie?
Mai cresti, ia-ti un job ca sa iti permiti sa il intretii si sa iti permiti sa il cumperi!

| RedNose a răspuns:

Daca nu ai bani sa-ti cumperi unul cum il vei intretine? Ca adult intretinerea va ajunge undeva la 350-400lei,dar cand e pui are nevoie de vaccinuri,deparazitari, vitamine, accesorii, hrana superpremium/premium, intretinerea va trece de 600lei.
Mai gandeste-te!

| BlackRaven45 a răspuns:

Incearca la adopost. Crezi ca iti da cineva un caine de rasa asa mic?
Va trebui sa cumperi unulwinking

| LiviuuuXD a răspuns:

Dupa acele :X :X :X mi se pare mie sau tu cand o sa il primesti o sa il imbratisezi atat de tare incat il vei lasa fara aer?