| Elli9Sweet a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un catel bichon din alba Iulia ( sau sa adopt tot din alba Iulia ) imi puteti da niste site-uri bune si sa nu fie foarte scumpi

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Uite ce am găsit la o scurtă căutare:
Bichon Maltez cu microcip, pașaport, vaccinat și deparazitat, transport gratuit(prețul bănuiesc că trebuie negociat cu vânzătorul) :
http://albaiulia.olx.ro/......-501117337

Sau aici, tot în condiții bune cu ce are nevoie și transport gratuit în țară:

http://oradea.olx.ro/......-300103501

Zic să vorbești cu aceștia iar dacă nu îți convine prețul mă poți contacta pe facebook pe pagina mea și te mai ajut să cauți și alți căței, iar dacă îți plac cățeii te aștept cu un like:
www.facebook.com/Yodapuffy?fref=ts

| Lou222 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Buna. Eu ti.am dat mai demult like. Nu e asta problema. Ideea este ca eu as vrea sa imi cumpar un yprkshire terrier. Sunt din Galati. Ma poti ajuta ye rog? App sa iti traiasca catelul!

| FucktheSystem a răspuns (pentru Lou222):

Desigur că te pot ajuta. Uite câteva linkuri:

http://oradea.olx.ro/yorkshire-terrier-talie-mica-iid-505048369

http://oradea.olx.ro/yorkshire-terrier-mascul-de-3-luni-iid-505047099

http://sibiucity.olx.ro/yorkie-de-vanzare-vaccinati-iid-505001840

Dacă nu te înțelegi cu vânzătorii/ prețul nu ți se pare bun nu ezita să mă contactezi pe facebook (acolo o să îți răspund și mai repede și tu o să primești mai repede răspuns, pe TPU nu prea stau și văd greu notificările).
Oricum, dacă reușești să ți-l cumperi să mă anunți și poate postezi și câteva poze cu el.

| Lou222 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Iti mulrumesc mult. App imi place cainele tau. E un scump.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Lou222):

Merci. Încercăm să strângem mai mulți iubitori de câini pentru că în curând o să înceapă să posteze pe youtube și acum lucrez și la un blog unde o să răspund celor mai frecvente întrebări despre animale. Oricum, și activitatea de pe blog și cea de pe youtube o să fie postată pe facebook, de asta dacă mai cunoști oameni interesați de câini, sau chiar stăpâni (sau viitori stăpâni, de ce nu?) ai putea să le recomanzi pagina, că sigur cândva o să-i ajute, și dacă nu o să-i ajute măcar să-i distreze.
Succes cu cățelul.

| Lou222 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Multumesc.:* acum incerc sa-i conving me ai mei sa imi ia un caine... insa nu prea vor. spun ca nu avem destui bani, insa deoarece eu invat foarte bine la scoala, ar putea face un efort. Si voi incerca sa strang mai multi iubitori de caini.

6 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Poti sa ii dai funda lui *** the system, te rog? me-a ajutat pe amandoua.