| Lajko_Matei_1994 a întrebat:

As dori si eu sa adopt un ciobanesc mioritic sau un cane corso. Daca are cineva sa ma anunte

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Cane Corso? Mai documenteaza-te putin despre aceasta rasa. Probabil te crezi smecher daca ai caine agresiv dar daca il tratezi ca pe un bichon s-ar putea sa te manance pe tine sau pe altii. Cred ca nu sti in ce te bagi.

| Lajko_Matei_1994 explică (pentru Kriss96):

Aveam un doberman inainte, dar a murit de batranete si nu putem numi dobermanul o rasa usor de ingrijit