| Pupaza_Miruna_1999 a întrebat:

As dori si eu sa cumpar un pui de Bulldog Francez.
De unde as putea achizitiona unul?
Am citit multe pareri proaste despre canise ca: Canisa Premium,
Canisa Kris, Happy-Pet,Royal Pet, etc.

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Iti recomand Canisa Angel Heart. Puii au pedigree, sunt rasa pura, sunt sanatosi etc.dar pretul este mai mare.
Cele de sus, enumerate de tine, nu sunt canise..ci doar samsari, care vand metisi si caini bolnavi.

4 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

In loc sa cumperi ai putea adopta unul, du-te la un centru de adoptie ca sigur gasesti happy.

| DellyDell a răspuns:

Poti cumpara de pe olx sau tocmai.ro

| IuuLiiaN a răspuns:

In loc sa cumperi ai putea adopta unul, du-te la un centru de adoptie ca sigur gasesti happy