| Stefan778 a întrebat:

As dori sa cumpar un Bulldog Francez / Mops, am un buget in jur de 300€. De unde imi recomandati sa cumpar?

5 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Hmm....pe drum sunt tot felul de câini poate gasesti si salvezi viata unuia.
Sunt pe la adăposturi sau asociatii multe animale chiar si de rasa.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Daca nu gasesti la adăposturi sau pe drum poti incerca sa iei de pe Olx

| Pardelian a răspuns:

Iti sugerez sa nu dai be animale de companie mai bine infiaza unul de la adapost-cine stie poate gasesti acolo rasa respectiva sau ceva corcitura cu rasa cautata