| cutache a întrebat:

As vrea foarte mult sa ascultati piesa Another brick in the wall
(Pink Floyd, versiunea cu ceas)si sa imi spuneti cum va simtiti ascultand-o?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Imi amintesc de copilaria mea, de revolta care ne cuprinsese pe toti dupa 1989, de cat de revolutionari ne simteam si ce dezamagiti am fost de drumul pe care a luat-o Romania dupa alegerile din 1990. Imi amintesc ca am plans de ciuda cand Ion Iliescu a castigat alegerile. Am simtit ca mie personal mi s-a furat ceva. Si nu greseam prea mult.

3 răspunsuri:
| christabell a răspuns:

Youtube.com/watch?v=YQWszrZHBPI

| christabell a răspuns:

Youtube.com/watch?v=YQWszrZHBPI,nu stiu ce a fost mai inainte cu emoticonul respectiv