| Ely_5230 a întrebat:

As vrea sa cumpar un caine Beagle si nu stiu cam ce pret are unul..Pentru ca pe internet am gasit fel de fel de preturi..Ma puteti ajuta? Funda

2 răspunsuri:
| SonataArctica a răspuns:

Daca mai este valabil, da-mi un mesaj privat. Am eu catei beagle de vanzare.

| TOoORex a răspuns:

Pai in Carrefour costa mult mai mult un caine dar uite aici un site de unde mi-am cumparat si eu beagle:http://www.caini-de-vanzare.ro/rasa/Beagle-136.html Am mare incredere in ei. PS:Trebuie sa suni la ei ca sa-ti dea pretul exact.