| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau 2 hamsteri albi si m-ar interesa cat ar costa cusca mancarea si rumegusulbig grin (Funda)

Răspuns Câştigător
| alina901 a răspuns:

Mancarea e cam 15 lei, rumegusul 7. daca vrei de calitate, iar cusca depinde.Gasesti de la 70 de lei in sus.S-ar putea sa ai probleme cu ei.eu am doi masculi si acum ii tin separat pentru ca au inceput sa se bata iar daca iti iei o femela si un mascul o sa-ti faca muulti pui happy. Oricum, sunt foarte draguti si activi, o sa-ti placa.

2 răspunsuri:
| MeGustaaa a răspuns:

Cusca costa in jur de 60 de lei

| ir3al a răspuns:

Nu stiu decat mancarea.costa in jur de 15-20 de lei, ca am cumparat si eu la porcusorii de guineea