| ReggaeGirl a întrebat:

Mi-as dori sa cumpar un iepuras(ca animal de companie!). As vrea sa intreb cam cat ar costa unul si cam cat ar costa mancarea, cusca etc big grindau funda la cel mai concret raspuns

Răspuns Câştigător
| alexy2000 a răspuns:

Un iepure costa de la 60 lei in sus, depinde si de rasa, mancarea nu costa prea mult iar cusca de la 65 de lei... funda?

2 răspunsuri:
| StopCardiak a răspuns:

Un iepure costa intre 3 si 5 milioane mancarea nu se pune problema! dai niste morcovi sau varza, cusca 1 milion!

| kimo13andy a răspuns:

Daca e pui intre 40-70 lei; adult 70-120 lei; pentru pereche depinde de marime si interese