| dulcykaLy a întrebat:

As vrea sa imi iau un catelus, unul mic ( care sa nu creasca. sa fie mic), jucaus dragut si pufos big grin
Imi puteti da cateva idei?
Funda pentru care imi place cel mai mult si care ar fi cel mai potrivit!

Răspuns Câştigător
| andreutzza04 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

este un shis-tzu...un catel adorabil eu am unul e pufos jucaus micut singura p[roblema e ca pretul unui astfel de exemplar e mai mare dar poti sa si adopti sunt extraordinari:X:X:X

7 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Nu cumpara te rog! Adopta caine! Gandeste-te cat de mult te asteapta o viata sa ai grija de ea! Si gandeste-te ca salvezi o o viata! Si o sa te simti mai bine cand vei face asta!

| UnicornsAreLove a răspuns:

Bichon,westie,pechinez,chiuaua,yorkshire,schnauzer pitic,beagle, basset hound, chaniche pitic si mai suunt multe

| FuckOffPepper a răspuns:

Ce zici de un caniche pitic? NU cres mari sunt creti si.dac vrei cauta poze pe google

| Alyboy a răspuns:

Da chiwawa sunt cei mai dragalasi

| MoRtal190 a răspuns:

Un bichon ar fi indicat. Este pufos si foarte jucaus. Asta o spun din propria experienta.

| MiniMo a răspuns:

Eu am un catelus chiwawa si nu are prea multe nevoi. E jucaus afectuos si ma face sa ma simt bine cand sunt trista happy! Nu mananca mult si nu creste foarte mare (in comparatie cu o pisica adult, pisica e mult mare laughing )

| oanita_3047 a răspuns:

Nu stiu daca iti plac Jack Rusell nu sunt mari e o talie media si sunt jucausi energici si sunt si specimene cu blana pufoasa!