| powergirl a întrebat:

As vrea sa invat limba maghiara am prieteni care vb maghiara si as vrea sa stiu si eu imi place limba dar nu se prinde de mine nu stiu de ce as gasi pe net ceva site unde sa am audio si video cuvinte in maghiara sa le invat? ca am cautat si nu gasesc deloc am gasit doar un site nebulo.ro dar sunt doar 5 lectii nu prea am ce sa invat de acolo ceva mai conplex as gasi? sa aiba si explicatii si audio sa aud accentul sper sa ma ajutati si sa ma intelegeti vrea sa o invat pentru mine sa stiu asta pe langa engleza si franceza care le stiu deja la nivel mediu as vrea sa ajung si cu maghiara la nivel mediu macar ajutor va rog

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Incearca asta http://translate.google.ro/....../translate

11 răspunsuri:
| powergirl explică:

Engleza o stiu maghiara vreau sa o invat sa ma descurc si cu asta alllinna

| Mov10 a răspuns:

Eu stiu maghiara ma invata bunicu e chiar usor sa inveti

| Ofiintă a răspuns:

Iti dai seama ca nu pot sa te invat eu prin raspunsul dat deci iti dau linkul de la google traducere care are un robot pronuntator numai bun pentru pronuntie http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT# Bafta la invatat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei mai bine engleza? este o sansa sa ajungi si in afara Romaniei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cumparati un dictionar si invatei la fel fac si ieu:Xwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca site-ul www.nebulo.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.nebulo.ro/ incearca asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Szia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei, eu te pot ajuta. Prin lectii de pe net nu prea ai sansa, ca sa inveti limba. Numai prin comunicare. Si eu as vreau sa invit cat mai bine limba romana (Nu stau bine cu limba). Daca iti convine, scrii un mail - spyhunter18241@yahoo.com

| lk123 a răspuns:

Un site cu lectii de limba maghiara (include si audio):
www.nebulo.ro