| Mara_6085 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un chow chow. Problema este ca mai am un caine(ciobanesc german). AS vrea sa stiu daca o sa se inteleaga.Pe ciobanesc il tin intr-o parte a curtii si acea parte este despartita cu un gard de restul curtii, iar pe chow vreau sa-l las in toata curtea!
vreau raspunsuri cat mai repede!

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Pot sa fie si masculi cu alti masculi sau femela cu alta femela.Trebuie doar sai lasi impreuna.Si mai ales sa te impui tu, nu caini.

| lifeisperfekt a răspuns:

Da cu siguranta se vor intelege, mai ales daca Chaw Chaw-ul este mai micut si cresc impreuna si in plus eu cred ca le va prinde bine, sa nu se va plictisi nici carehappy.Eu sper ca te-am putut ajuta!happy.Pa!happy

| Ramo137 a răspuns:

Pai... daca este un mascul si o femela, o sa se inteleaga-nu la inceput- dar o sa se adapteze fiecare cu altul.
daca sunt 2 masculi la fel si 2 femele, o sa incerce sa se moare intre ei/ele. ai grija.