| bogdanstelistul a întrebat:

As vrea sa-mi iau un animal de companie (sa nu fie ceva foarte comun). Niste idei?

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Un crocodil, un elefant, un boa constrictor.
Sau, ceva mai micut: o maimuta, un ornitorinc, un cangur pitic.

| nesuferit a răspuns:

Un urs

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Stiu eu! Un sarpe.

| DJohnny a răspuns:

Un ornitorinc.Doar Phineas & Ferb mai are asa cevawinking

| Felix2009 a răspuns:

Ia-ti un hamster, nu e comun.
Sau o broasca testoasa

Răspuns utilizator avertizat
| PTMLucian a răspuns:

Cumpara-ti un caine shar-pei este suberb, foarte destept si nu multa lume detine un astfel de caine

| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Un porcusor de guineealaughing

| danina a răspuns:

Un dihor happy la bun, un prieten deal verisoarei mele are si e simpaticdar nu ti-l recomand daca stai undeva unde sunt gaini laughing sau acel cineva pe langa dihor mai are 2 tarantule si un sarpe, daca iti plac mai mult big grin sper ca te-am ajutat

| chiquita a răspuns:

Tarantula?

| alexandraarsulescu a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi un caine!