| Tinutsa a întrebat:

As vrea sa stiu de ce torc pisicile?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cand sufera, sunt ranite sau se simt bine, confortabil ele torchappy.

| Robyi a răspuns:

Conform raspunsului lui Cami, sunt de aceeasi parere si cred ca aceasta e si explicatia: cand se simt bine, pisicile scot acele sunete.

| AnimalLover02 a răspuns:

Bun! Din cate stiu pisicile torc atunci cand sunt multumite si ingrijite! happy E un fel de proces de al lor! De exemplu caini dau din coada cand sunt fericiti asa si pisicile torc.

FUNDA?

| CamiiCamii131 a răspuns:

Cand pisicile sunt alintate, mangaiate, rasfatate, ele torc ca sa arate ca sunt multumite, fericite. big grin