| stangamircea a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca exista scutece sau pempersi pentru cateluse pe ciclu

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu e neaparat pampers pentru catei dar daca tot vrei din acela ai putea sa mergi la veterinar sa-ti spuna de unde sa iei, dar mai simplu este sa cumperi pampersuri pentru copii, la fel sunt numai ca pampersu are decupat o gaura pentru codita si pampersul de copii nu, cum azis si antonia poti sa decupezi tu unpic pampersul sa poata sa bage codita.Mult succes!happy

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Din cate stiu eu nu sunt inca descoperite, insa poti folosi acele pentru bebei de pana in 5 kg in care vei crea tu decupand un loc pentru codita.
Mult succes,

| jocnecurat a răspuns:

Exista! Daca ai bani poti sa ai orce. Daca nu ai bani...baga-i un OB dar pune-i botnita sa nu si-l scoata afara.

| Betty a răspuns:

Nu stiam ca si catelusele au ciclurolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iex catelele au ciclu?rolling on the floor Ce neinformata suntstraight face. laughing