| Aly359 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu scopurile pentru fiecare nivel la lady popular? fundita si 2 voturi big grin

Răspuns Câştigător
| xGyAx a răspuns:

Am nivelul 10 da nu le prea stiu iti spun unu de fiecare... daca stiu.:1=sa faci codite negre, 2=sa salvezi 10 echipamente, 3=sa ai IQ de 75, 4=Nu mai stiubig grin, 5=sa cumperi o fusta cu flori, 6= sa incep cursul de secretar(ceva de genu), 7=Nu mai stiu, 8=Tot nu mai stiurolling on the floor, 9=la fel ca 7 si 8rolling on the floor, 10=NUU stiu. 11=sa salvez 30 echipamente! daca joci ma cheama: Frumushika_visatoare

1 răspuns:
| elena5stefania a răspuns:

Azui la lvl 6 este cursul de stilist nicidecum de secrretar