| Andr33 a întrebat:

As Vrea si eu sa imi fac un cont pe youtube...
Este gratuit?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bineinteles ca e gratuit big grin

46 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Buna

Da!
Si daca ai cont pe google, nu mai trebuie sa iti face pe youtube, pur si simplu foloseste-l pe acelawinking

Răspuns utilizator avertizat
| DoomNEzeu a răspuns:

Da e foarte gratuit. uite aici un link daca vrei sa iti faci

http://www.youtube.com/create_account

sper ca te-am ajutat :D

| danutza a răspuns:

Cum sa no fie gratuithee hee
ar fi culmea sa ne ceara astia bani si pentru asa ceva destule taxe la stat laughing

| just4fun_8801 a răspuns:

Da

| Viuvi a răspuns:

Stii cum se invata?
Incercand, lucru pe care daca tu il faceai, aflai ca e gratuit tongue

| St!L a răspuns:

Da e gratuit!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In curand este posbil si plata pentru site-uri, ma uitam cu google majoritatea site-urilor chiar si de discutii sunt cu plata, asa ca, folositile cat sunt moca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai gratuit eu am cont pe google deci...nu mai imi fac pe youtube daca vrei te pot ajuta sa iti faci unu gangsta_bop10 contacteaza-ma daca ai probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este perfect gratuit! succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gratis. dar e greu sa-ti faci. nu merge mereu si ei aleg clipurile pe care le postezi si mie mi-au folosit datele pe care le-am introdus ca sa-mi valideze contul. nu-ti face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac cont pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti faci cont pe youtube trebuie sa dai pe yotube acol sus scrie cont si acol dai si iti scrii tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creca da, eu asa am auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA as vrea si eu sa-mi fac cont pe youtube dar nu imi mege.
I-am dat pe youtube am selectat create acount am scris user, parola, emailul dar la sfarsit imiaparea o pagina in care imi aparea sa-mi scriu nr. de telefon si apoiei ei sa ma sune si samispuna codu.(am scris numarul si ciar m-a sunat robotul si mi-a spus codul dar era in engleza spus si spunea prea multe si prea repede) VA ROG ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi-am facut cont dar daca dau x la pagina dupa-aia nu mai mi se vede contul si trebuie sa fac altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e gratuit de ce nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai cum se face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat sa imi fac si am reusit.
dar nu inteleg!:
nu imi reuseste ca sa pun videoclipuri deci degeaba mi-am facut ca ma chinui degeaba dar este foarte greu dar nu stiu cum sa fac sa bag videoclipuri! pfff asta este mai incerc pana imi reuseste nu trebuie sa ma dau batuta si tu la fel incearca pana o sa reusesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costyck_no1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As Vrea sa-mi faci si eu cont pe yotube... este gratuit thinking id meu aarmais _emo_rock 14 ani tecuci gl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nomal