| Ghost99 a întrebat:

mi-am facut cont pe Youtube si as vrea sa ma abonez la niste canale e gratuit?

Răspuns Câştigător
| OneGentleman a răspuns:

Salut,da este gratuit, spor la abonat happy

8 răspunsuri:
| ktrinel a răspuns:

Freewinking

| DarkBlood32 a răspuns:

Da,este gratuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Este gratuit. Te abonezi si iti apare activitatea recenta a canalului respectivwinking!

Răspuns utilizator avertizat
| DimLight a răspuns:

Apasa-l! apasa... APASA! (shhh...e gratis)

| BogdaneluluI a răspuns:

Totul e gratis. Oricum, daca ar trebui sa platesti ceva pe internet, ai sti, deoarece iti va arata o poza cu un card (chestia aia cu bani) si iti va cere un numar scris pe card (chestia de hartie cu bani).
Daca nu iti apare poza cu cardul, inseamna ca nu trebuie sa platesti nimic.

| Ana-Maria_Moldovan_1998 a răspuns:

Nu costa nimic trebuie doar sa ai cont pe youtube...