| Effyyyy a întrebat:

As vrea xats gratis pe xat.com exista vreun hack?happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

@Alexo
Stii cum functioneaza Xats hack? Exact ca si TeamViewer! Descarca tu teamviewer si ai sa vezi ca antivirusul tau il vede ca un troian petru ca se considera ca este un program de spionaj! Vreau sa imi arati orice hack care nu este vazut de antivirus ca un troian! Oricare! Pe mine nu ma intereseaza Hack-uri! Daca vreau ceva eu cumpar!

| c0cKaina a răspuns:

Da ceva site hacking... am luat si eu teapa da r am schimbat pass ff repede

| Alexo a răspuns:

App e foarte virusat! laughing) nelul ti-e ti-a mers? daca da add me! duta_20032000 plss!

| Alexo a răspuns:

Nelu daca mergea sa imi iau prin sms. din cosmote sau Vodafone.etc. imi luam. dar nu merge din Romania...o sa dezactivez anti vir. dar inainte... o intrebare. hack merge?