| Effyyyy a întrebat:

Exista program de days si xats gratis pe xat.com sau powers?

19 răspunsuri:
| kent_3680 a răspuns:

Normal ca exista mi-am bagat 8000 xats e un hack de iti baga 2000 xats 10 days eu mi-am bagat de 4 ori si am 8000 xats si 40 days e super dar numai ca acum nu prea mai am chef sa iau powersuri si le-am vandut pe credit. dar o sa ma iau

| Adeeeeeeee a răspuns (pentru kent_3680):

Da-miiiiii si mie programu`l te rogg! puppy dog eyes :*:*:*:*:*:*

| DianaEnergyxD a răspuns (pentru kent_3680):

Da-mi si mie te rog eu : ]]. vise_de_fantoma add laughing

| Mικø a răspuns (pentru kent_3680):

Stiu e cam tarziu sa raspund, dar te rog vreau si eu programul acesta puppy dog eyes ca ma chinui si eu sa caut si nu gasesc puppy dog eyes
pls ^_^?

| kent_3680 a răspuns:

La xat.com exista cu siguranta

| florin0000 a răspuns (pentru kent_3680):

Kent da si mie hackul pe mess uite mesul meu floricoman02@yahoo.com big grinbig grin

| Andydaniel96 a răspuns:

Uite aici http://xat6.com am luat 3000 de xats si 15 days :P

| Adeeeeeeee a răspuns:

Da-ti-mi si mie linkul-l va rogg mumosss; o3! sau add : adelinaiubitha.

| costin_6322 a răspuns:

De unde iau si eu xats si days gratis
?
dati add:costyn_fitosul care stie

| AndraBt a răspuns:

Da exista

| Cenzu2014xD a răspuns:

Kent mil dai si mie dati add la :dany_printzul te rog frumos mersi

| Cenzu2014xD a răspuns:

Te rog kent mil dai dai add la :dany_printzul

| Vasy_Yo_Yo_1984 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=UghUxusyw0g....e un truc dar poate te ajuta cu ceva...

| florin0000 a răspuns:

Kent plz da si mie hackul pe mess uite messu meu floricoman02@yahoo.com

| nitisorebe123456 a răspuns:

Nu stiu sincer dar cred ca da

| Badescu_Andrei_1997_yCAH a răspuns:

Te rog da si mie id: bara_andrey

| Tambuscio_Nico_Ayaz_1975 a răspuns:

Mi serve xat dasy https://xat.com/radiolampo per me per bot mi-a grazie

| play2onMe a răspuns:

Mda exista si asa ceva. uite eu am unul dar trebuie sa gasesc un program sa sparg parola de la arhiva in care e el... pe putine siteru gasesti asa ceva si e foarte riscant sa incerci pe un cont cu powersi ca poti ramane fara ei...

| Ungureanu_Alexandru_1995 a răspuns:

Ma kent daca tu tot spui k exista dc nu lasi linkul sasi ia si lumea xats si days gratis? ca vad ca te lauzi prea mult si nu esti hack