| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

Asa am si eu in intrebare.Am un iepuras foarte dragalas e fetiza big grin, si nu stiu ce nume sa-i pun.Ma ajutatii... Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Nicky06 a răspuns:

Luly, Marry, Lila, Tuti, Pipo, Loly, Loly-Pop, Chuky, Papy, Rida, Vijli, Lilly, Ghirla, Ciuci, Baby, Girly, Nicoll, Niky, Miny, Niny, Nana, Nina, Stella, Scarlett. Daca folosesti vreo-unu sa-mi spui care... Desi sunt cam ciudate.
Funda?

4 răspunsuri:
| Nicky06 a răspuns:

Care ti-a placut?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică:

Scarlett, dar trebuie sa ma gandesc la o prescurtare pentru numele asta/big grin

| kibiusa99 a răspuns:

Pufulet, zmeurica(daca are ochii rosii), lilly