| XxXNumBerXxX a întrebat:

Astazi am primit o comanda de pe playing cards.ro si nu stiu cred ca este o picatura de suc nu stiu este o pata de 2 cm in coltu carti 8 de romb o poate afecta? pachetul este bicycle standard

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Era sigilat pachetul de carti? Dar coletul in ce stare era?
Eu stiu ca baiatul de pe playing cards le inveleste bine.

| XxXNumBerXxX explică (pentru unknownn):

Nu nu nu ai inteles l-am desfacut ca era in regula dar nu stiu de era doar un pic era sigilat foarte bine
l-am desfacut am incercat sa fac un truc si nu stiu cred ca era un pic umed acolo dar nu cred ca afecteaza foarte mult ca am indoit putin coltul si dupa aia celalalt si nu sa indoit sau ceva

| XxXNumBerXxX explică (pentru XxXNumBerXxX):

Umed era dupa ce l-am pus dar cand am pus mana nu era ud nu simnteam si e doar un pic nu cred ca ma afecteaza la trucuri