| anonim_4396 a întrebat:

Astazi vecinul meu, extrem de redus mintal, a batut o pisica, pisicii i-a curs sange din nas si acum tine ochii inchisi, refuza sa ii deschida si pare sa ii aiba putin umflati, este ceva grav sau isi va reveni pana dimineata, pentru ca vreau eu sa iau respectiva pisica la mine si sa am grija de ea? Oricum o sa anunt si autoritatile in legatura cu cele intamplate

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai anunta autoritatile... Nu mai pierde vremea.

| Sofer a răspuns:

Ai un vecin rău cu animalele.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mergi cu ea la veterinar cat mai repede si anunta politia. Un monstru ca el poate da in cap si unui om daca este capabil de asa ceva. Este foarte periculos.

| Legion7X a răspuns:

Du-te la poliție

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil pisica avea mai multa minte decât vecinu' ..cheamă autoritățile!

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Ai un vecin retardat mintal. Du o la veterinar.
Sper sa fie bine, succes.