| Inventator a întrebat:

Atentie Dau Funda! salut ...am 2 iepuri fluture german o iepuroaica si un iepuroi pe care aseara i-au apucat dragostea dar iepuroaica nu prea vroia si fugea de colo colo. intrebarea mea este urmatoarea:cum pot face iepuroaica sa stea si sa isi indeplineasca rolul si daca ar trebui sa ii bag intr-un tarc mai mic ca sa nu mai fuga.iar a doua : trebuie neaparat sa ii las afara sa o faca sau si intr-o incapere?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Asa fug ele.asta-i ritualul lor.isi fac treaba fie ca-i afara sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa sa faca ce au de facut, femela intra mai greu in calduri e ca la porcutzi de guineea am si eu big grin