| ionel215 a întrebat:

Pe ce data trebuie sa fete o iepuroaica daca am dat-o la iepuroi pe data 28 septembrie
si iepuri fata ziua sau noptea?

Răspuns Câştigător
| sEnOkHs a răspuns:

Ar trebuii sa fete in jur de 26-29 decembrie, poate fata oricand si ziua si noaptea, trebuie sa le pregatesti un culcusi din fan

| ionel215 explică (pentru sEnOkHs):

Adica ar trebui zmu seara

5 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Problema asta necesită multe ore de mediație.

| Tiberius a răspuns:

你在写什么语言?e bine asa? vorbeste in. romaneste

| SebastianCMT a răspuns:

laughing) Ce-a mai tare intrebare de pana acuma esti tare omule laughing Aici e categoria DRAGOSTE SI SEX, pentru oameni, nu animale laughing) si nu se scrie ''epuroaika'' se scrie iepuroaica!

| ionel215 explică:

Dar tu stiii multe despre epuri