| Mămăruţa10 a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti sa imi dati exemple sau site-uri cu rase de caini, as doari un caine care sa fie si frumos, destept si de companie, dar care sa si apere casa...Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Cea mai inteligenta rasa de caine e colie e si usor de dresat si caine numai bun de paza si frumos

| cryss_1828 a răspuns:

Http://www.animale.ro/forum/forumdisplay.php?f=186 aici gasesti destule animalute care isi cauta o familie disperate. Unele sunt de rasa, altele metisi. Conteaza atat de mult ca e de rasa sau nu? Ambele au suflet si te vor iubi neconditionat;)