| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi iau un animal de companie, mai exact un caine (de statura mica), doar ca parintii mei nu sunt de acord cu asta pe motiv ca lasa foarte mult par (in casa), puteti sa imi spuneti va rog cateva rase de caini care nu leapada foarte mult par?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Orice caine tuns zero laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iei un animal mai mic, nu stiu ce gasesti la pet shop dar mergi si vezi. Cainii au nevoie de ingrijire

| BlackPixel a răspuns:

Pudelul, Airedale Terrier, Coonhound.

| Anonimm30 a răspuns:

Si ce daca lasa par, fa curatenie dupa el si gata nu? laughing laughing

| 2o1Op a răspuns:

Bună! Eu am un bichon care nu lasă păr. Multă sănătate!