| TeREe a întrebat:

Im spuneti va rog frumos niste rase de caine care potfi tinuti in casa si sa fie micuti :d

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Eu am bichon maltez si e suuuper! Te sfatuiesc sa-ti iei la fel, e foarte dulce, se acomodeaza, nu ai probleme!

| TurnOn a răspuns:

Yorkshire terrier

| danielcretu1980 a răspuns:

Eu am cocker englez si pug. ambele rase pot sta in casa.
http://www.facebook.com/......media/set/

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Chihuaha

| Ana_3602 a răspuns:

Bischon Maltez,Boston Terrier, Pechinez, Pug si evident cel mai mic caine:Chihuahuabig grin.

| Ally97Ally a răspuns:

Chihuahua(Se rostește Ciuaua) este o rasă de câine micuț excelent pentru casă. Ai aici mai multe detalii:
http://www.petz.ro/animale-de-casa/Caini-Rasa-Chihuahua-304.html

| MuñequitaLoka a răspuns:

Bichon, west white terrier, teckel, cocker, pudel toy.
sunt super cute toti happy

| adddaa a răspuns:

Pug (numit si Mops)
e un caineceva mai lenes, perfect pentru apartament.

| NoNameMike a răspuns:

Mai scumpi yorkshire terrier bichoni chiuaua mai ieftine:bulldog peekinez pomeranian da e cam urît si ce mai ieftini mai danezii happy