| Bianca26bb a întrebat:

Ati vazut vreodata o pisica tinuta in lesa?

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Da am vazut si chiar mi s-a parut foarte amuzant dar ma gandesc ca daca pisicile de curte pot iesi afara asa si cele de apartament dar intr-un mod mai special, ele stand mai tot timpu` in casa au nevoie de lesa pentru a nu se pierdebig grin

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da am vazut de multe oribig grin

| ZumZz a răspuns:

Da, eu am o pisica angora turceasca si mereu o scot in parc cu hamul ^_^

| Bianca26bb explică:

happy nu ca nu am pisica, eram curioasa ce faceti voi...big grin

| Contrast a răspuns:

laughing da am vazut... vrei sa o pui si tu pe-a ta? Aveam o cunostinta ce unul din cei patru pui de pisica veci pururi il tinea in lesa cand iesea cu ei in parc, pana a mai crescut.

| Petronela a răspuns:

Da

| LoLo_9163 a răspuns:

Da, prietena mea are o pisica si o tine in lesa

| RUMBURAK a răspuns:

Da dar era un pic mai mare si venea din africa.

| FeTTiza a răspuns:

Da

| lovegirl15 a răspuns:

Dalaughingsi mi s-a parut tare amuzantwinking

| cristina a răspuns:

Dahappy

| Boniboon a răspuns:

Da, dar mi se pare o prostie;]] De ce, vrei sa o tii si tu pe a ta?laughing)

| iamaprincess a răspuns:

Sincer nu:|
dar m-ai facut curioasa asa ca am cautat pe net si uite ce am gasit:
http://www.blog.petz.ro/la-plimbare-cu-pisica-in-lesa/
oricum mi se pare oarecum ciudat, adica lol lesa e pentru caini:-? {in general} dar, in fine exista si astfel de persoane care vor sa iasa in evidenta:|{eu asta cred ca urmaresc de fapt acele persoane:-?)
tu ai vazut?

| RoTrKO a răspuns:

Da laughing Chiar am vazut big grin