| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut vreodata pisica in lesa?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da de vreo 3 ori.

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu doar am vazut, dar am si pus in lesa pisica.Era o pisica siameza, desteapta foc si foarte frumoasa.Cum fiica mea vroia sa iasa cu ea, i-am cumparat o lesa speciala(se trecea si pe sub burta pisicii) si au iesit la plimbare.In strainatate nu e ceva iesit din comun...Toata lumea isi plimba animalutul.Ce-i drept, crocodil n-am vazut!

| FoarteLetargic a răspuns:

Nopstongue

| sabilopod a răspuns:

I-am luat unei prietene o lesa pentru pisici fiindca am vazt pe cineva prin viena. arata tare dragut. si impreuna am invatat pisica sa mearga in lesa.

| dydy1 a răspuns:

Da si caine care se catara in copaci

| nathalie a răspuns:

Da,de batrani mai ales...