| PoisonCherry a întrebat:

Au inceput preselectiile pentru Vocea Romaniei... dar nu am vazut pe nicaieri ca s-ar face preselectii si in Bucuresti. Stie cineva cand sunt in Bucuresti? Data exacta? Si ce pasi ar trebui urmati pentru a ma inscrie? Trebuie sa ma inscriu si online? Trebuie o mostra?

1 răspuns:
| SkaterGirl112 a răspuns:

Vocea Romaniei se pregateste de cel de-al treilea sezon, ProTV anuntand deja primele date ale preselectiilor ce incep in luna aprilie.

Toti cei care simt ca au potentialul si talentul necesar pentru a intoarce macar unul dintre cele patru scaune sunt asteptati la preselectii. Inscrierile se vor face in prealabil si pe site-ul http://vocearomaniei.protv.ro/vino-la-preselectii

Caravana "Vocea Romaniei" porneste la drum la inceputul lunii aprilie, in cautarea noilor voci care sa-i dea pe spate atat pe cei patru antrenori, cat si pe cei din fata televizoarelor.

Preselectiile incep la Cluj (7 aprilie, Hotel Belvedere) si continua cu Timisoara (14 aprilie, Hotel Continental), Iasi (21 aprilie, Hotel Unirea) si Galati (28 aprilie, Hotel Vega)