| selenaxXxgomez a întrebat:

Aveți vreun animal? Care? Cum îl cheamă?

Răspuns Câştigător
| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Am 2 catei masculi
-un terrier pe nume Ciuckser
-si un catel pe care l-am adoptat puppy dog eyes pe nume Rikky [este pechinez]

Mai am 2 pisici dar nu le-am dat inca nume thinking [tot masculi]

Un papagal pe nume Rocky [tot mascul]

Doi bobocei de ratusca
- Femela se numeste Lory
- Masculul Costelhee hee

Am 9 iepurasi belgieni doar ca numai unul are nume si anume un mascul pe nume Rilla happy

Am si pestisori doar ca aia nu pot sai deosebeschee hee

Si atat. App aproximativ toti sunt baieti pentru. ca tatal mew nu accepta fetele pentru. ca nasc chatterbox

25 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am un caine idiot ce fuge de mate ...si il cheama lucky...

| Tourniquet a răspuns:

Am o catelusa metis de pekinez care este inca la mama sa. O voi lua pe 28-29 iulie cand vin de la mare. O cheama Lissa.

| DemonicaMrx a răspuns:

Eu am un mic catel de rasa yorkshire terrier la categoria toy si o cheama Pinky are 1 an si 6 luni. E ca o printesa crede-ma!

| Nymphetamine a răspuns:

Am un pisoi negru pe care il cheama Barnaby. happy

| annahandball a răspuns:

La bloc am o catelusa, care e cam batrana! O cheama Linda si e f.scumpa,pacat ca doarme tot timpul!laughing
La curte mai am 4 caine micuti 2 baieti si 2 fete:Horia, Bingo, Lulu si Riverita(vine de la Veverita.cam ciudat nume stiu)

| lola79 a răspuns:

Am 3 caini:
-un boxer femela. se numeste Lola
-un Chow Chow femela. se numeste Mara
-un Ciobanesc German. se numeste Rex

am 3 pisici :
-o femela pe care o cheama Gina
-un motan pe care-l cheama Tomy
-o femela pe care o cheama Sanii

doua broscute testoase canadiene:
-o broscuta pe care o cheama Broschi
-un broscoi pe care-l cheama Toni

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Am 4 pisici si un caine
pisicile: Pufu, Nate, Martzi(de la Martzipan) si Blonda
Cainele : Loo

| SMTHING a răspuns:

2 caini tico si bobita

| DroGuleTz a răspuns:

Am asa 3 Caini- Maro, Max, Tuca 4 Pisici -ZiZi,Dodolina, Florica, Tomy
4-iepuri mari 3 fete si un baiat si mikutzi 7, 20 de gaini si 2 rate tongue atatea animale am eu happy

| fulgerul46 a răspuns:

Am un catel negru neastamparat si jucaus pe nume pufi

| Lolalol a răspuns:

Am un motanel si-l cheama Puffy, e tare jucaus si alintat.

| Bylok a răspuns:

Am doua pisici si trei caini big grin
Pisicile:Tomita si Miti, iar cateii:Liza, Lupitu si Vulpitu laughing

| gabi1994 a răspuns:

Da am un catelus il cheama Toto u?

| filaret03 a răspuns:

Am 1 hamsterbig grin il cheama mario e baiat si este ff jucaus

| Anna_8195 a răspuns:

Eu am un catel. Numele lui este Stick...laughing are 4 ani si este bichon. Blanita lui este neagra cu pete maro pe piept si la labute, iar in varful cozii are o pata alba.

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Un catelus-Foxy, 2 pasarele- Lili, Lolatongue plus multe alte animale: gaini, cai etclaughing

| stress a răspuns:

Un pisoi alb - vladutz laughing

| IonutGosa a răspuns:

La tara, am 3 caini, 3 pisici si 10 porumbeii...
Numele sunt alese de surioara mea...asa ca, lasaoh go onlaughing

| mayXangel a răspuns:

Am o broasca testoasa pe care o cheama aneta, si una elisabeta.Mai am o hamsteritza pe care o cheama sophya. Fundaaa?

| Ruxandra87 a răspuns:

4 pisici : Leila (Angora), Toy (Birmaneza), Lizette(Angora) si Justin (metis British Shorthair)
3 caini : Shitzu (Bichon Maltese), Bella (Ciobanesc Mioritic), Pepi (Schnauzer pitic). Am atat de multe fiindca stau la curte si iubesc foarte mult animalele

| eliza_7878 a răspuns:

Am o catelusa tare draguta si o cheama Alice

| catalinbin a răspuns:

Aveam un pisic Vasile și un cîine Titi. Au sărit gardul și duși au fost Vasile și Titi.

| illidan1150 a răspuns:

Eo am o mata si sta toata ziua in brate la maicamea... o cheama bobo [da la "bombonica" (asa a strigat'o mama introzi cand era mica si la alt nume nu mai raspundea)]

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Au am 2 papagali dar ii am de 6 ani :X si 1 hamster! am avut 2 dar unu a murit din cazue nestiute! si hamsterii ii am de 1 - 2 ani!
pe papagalul baiat - PaCo :X
pe fata - CoCo
si pe hamsterita - FeTiTzA
FuNdYtZa?

| deeutza1princess a răspuns:

Un catel pe nume Liam!