| eLLaPrinceSS a întrebat:

Ce animal aveti si cum il cheama? E cuminte?

Răspuns Câştigător
| Buggy a răspuns:

Il cheama DODO. E cuminte.

12 răspunsuri:
| ღm0tzataaღ a răspuns:

Un cutzu pe nume Ralf... e ff sweet
il am de 7ani...si e un nazdravanlaughinglaughing

pupicii:*:*:*:*

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Eu am 3 kateluse:una pichinez alb, o cheama Alby,
a doua care e tot pichinez, e maro si o cheama Sary,
si mai am un pui de labrador negru, e tot fetita si o cheama Tanyalove struck
ea e preferata mea, si o ador, e foarte iubitoarehappy.

| Bilqux a răspuns:

Eu am 2 pisicutze : Pufy si Prostutzahee hee (ce nume le-am mai dat si euhee hee) si o catzelusa pe care o cheama Ivana :X toti sunt cuminti cu exceptia lui Prostutza (cred ca va dati seama dupa numehee hee)

| LoveToHate a răspuns:

Am un pisoias pe nume Mau!
Doi catelusi care ii cheama Elliot si Mikey!
Multa lume spune ca au nume ciudate dar mie imi plac pe Elliot il am de 5 ani e un ciobanesc german foarte dragut il ador:X:X:X
si pe Mikey o am de 1 an si o iubesc:X nu stiu ce rasa e, am luat-o de pe strada cred ca e corcitura! Dar e asa dragalasa.
Si nu in ultimul rand e si Mau il am de o luna nu stiu ce rasa e dar e asa cuminte si cand miauna... oooo... e un dulce!

Tu ce animale ai?

| Laminin a răspuns:

Hei!
Am 2 pui de caniche, surori. Una Mira si una Bella. Si nu, nu sunt cuminti deloc. Zapacite nu gluma happy
Gbu :]

Răspuns utilizator avertizat
| Abcfunny a răspuns:

O broasca testoasa pe nume Copanelhappy

| Lαααα a răspuns:

O mata.love struck Sau mai bine zis :"motan"laughing

Il cheama Ritzi(pentru ca l-am gasit cand era procesu` ala cu MOnica Iacob Ritzilaughing) Prima oara am vrut sa-l numim Boclaughing, Da bine am facut ca nulaughingstraight faceE cuminte. daca stau sa ma gandesc(isi aduce matele acasalaughing)Si mia am un catel, pe nume Cristalove struck O iubesc. A castigat locu` 3 la frumusete pe taralove strucklaughing(ce modesta suntlaughing)Vara a avut calti e blana(adica blana incalcita la un loc) Si arata asa uraatsad saraca ia si atarnat pieleasad Dar am tuns-o si arata f Binelove struck

Cam atat! TU? Ce animale ai?smug

| Lαααα a răspuns:

Multumesc mult pentru stupizi si nefolositorii pe care mi ati dat.straight face Am vrut sa ajut dar voiii.straight face O sa dati stupizi si la asta nu?straight faceoh go on

Frumos, TPU.Frumos.oh go on

| Adryana a răspuns:

Eu am o catelusa. O cheama Diana si este o scumpica. :X

| Gabrielle16 a răspuns:

Am un caine, Zorrobig grin si cred ca numele spune tothee hee eu un nazdravan si jumatatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un catelus pe nume Fram.
E bichon maltez, are 1 an si nu e prea cuminte big grin