| georgesur a întrebat:

Avem "cooperativa LAURA-CRACIUNITA": una intreaba. cealalta puncteaza!
Or fi una si aceeasi persoana? thinking

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Hhaha parca am mai citit intrebarea asta 1 data. Scrie-le direct, pe privat, daca vrei sa afli sau daca ai ceva de reclamat adminilor, sus de la ''Contact''.

4 răspunsuri:
| Paula a răspuns:

Pffffff laughingce cont asa mult topu ala laughing nimeni nu-i perfect, si nimeni nu-i la fel ca altu l-)l-) unii sunt mai inteligenti altii sunt mai prostalai happyhappy altor nu le pasa iar altor le pasa si tot asa lista continua happy. ce cont daca sunt una si acceasi problema lor... si faza cu impostorii laughing aia ai scos-o nu te supara laughing) pe TPU suntem sa ne ajutam ( din cate stiu eu ) si tu provoci invidie laughing nu le tin parte din'potriva daca sunt una si aceeasi ea ii o pers foarte jalnica happy

| georgesur explică:

Da Alexandrinaa, conteaza, .caci sunt persoane care, de buna credinta fiind, isi "pierd timpul" raspunzind la o intrebare, iar ulterior realizeaza
ca intrebarea respectiva a fost "fabricata" pentru punctarea cuiva anume.
Acest lucru nu poate decit sa demobilizeze pe cei corecti .si sa propulseze
impostorii.

| Alexandrinaa a răspuns:

Conteaza chiar asa de mult? Daca e asa, ce au ele de castigat? Dar tu ce ai de castigat daca afli? happy

| Pyty a răspuns:

Nu suntem una si aceeasi persoana craciunita este mai mare cu un an ca mine cere mai multe detalii despre ea si te vei convinge iar castigurile ii le dau pentru ca asa consider eu si o cine p craciunita face to face si ea mia recomandat acest site insa vad ca nu incap de invidielaughing)))))))