| georgesur a întrebat:

Imi explica cineva ce-i cu "cooperativa" asta dintre laura si Craciunita?
Sunt una si aceeasi persoana?(parca au acelasi grad de inteligenta big grin!)

Răspuns Câştigător
| christian a răspuns:

S-ar putea, e ceva dubios oricum!

3 răspunsuri:
| georgesur explică:

Pai Marrie fluturash, .eu nu le urmaresc, dar "imi sar in ochi" prin gradul de inteligenta... Una intreaba,. iar cealalta raspunde "cistigator "(nici nu mai conteaza daca raspund altii corect thinking )

| georgesur explică:

Pai ce este "dubios", christian? Este sigur! Priveste toate intrebarile lui "laura"(din toate sectiunile) o au ca cistigatoare pe Craciunita...Si s-ar putea sa nu fie singurul caz...

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

N-ai altceva de facut decat sa le urmaresti pe ele?