| Aihao19 a întrebat:

Aveti sau purtati orgoni sau pandantive? Credeti in energia orgonica(descoperita de cercetatorul Wilhelm Reich)?

2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Nici nu cred nici nu port

| MDRLC a răspuns:

Sincer nu sunt cu asa ceva insa cred in simbolurile familiare. un lantisor, o bratara de la cineva drag care iti poate purta noroc. cred in energia pe care noi ne-o dam si in pozivitatea omului. pandativele si energiile generate de acestea sunt doar prostii si reclame pentru a fi cumparate.