| KatnissEverdeenFataDeFoc a întrebat:

Azi mi-am luat un hamster. Am nevoie de sugestii de nume, e fetita...

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Hera.

| tylverat a răspuns:

Pico, Medy, Igora, Luna, Oreo... sper ca te-am ajutat!

| StefanianiamegaCristinatinamega a răspuns:

Pai...Babble,Lilly,Allura si Sage

| DNA2003 a răspuns:

Pai daca vrei ceva deosebit, i-ai putea da un nume gen Skipper,Lenny, Sweetie, Holly, Dandie, Dandelion, Senny, Sunny...
Sau depinde de culoare....Maro:Brownie, alb: Bonnie, gălbui: Honey, Negru:Cleo sau daca e pătată,ceva gen Patty(se citeste Peti)...
Sau nume scurte:Lola,Nina,Cindy; Free, Rosetta, Rosey, Silver, Minnie, Goldie......Sau nume romanesti... ceva gentongueată, Micuța,Flora,Bibi, Lili,Nini, Mimi, Coco, Sisi...
Sper sa alegi unul dintre ele...Le-am scos din minte, deci sper ca iti sunt de folos! Sa iti trăiască!

| SorYn99K a răspuns:

Fulgulica