| TotRoz a întrebat:

Buna TPuu.
Azi asa. ca, cador de ziiiua mea am primit un hamster love struckxxxxxxxxxx
batting eyelashes
Sugestii de nume? love struckxxxxxx
E fetita >:"

5 răspunsuri:
| JBStandsForMe a răspuns:

Mimi, Molly, Becky, Nini, Jani, Kika, Cora, Lila, Lelly, Lola...

| Aurorah a răspuns:

Buna! Cred ca te voi puta ajuta happy

Chelsea, LouLou, Millie, Pixie, Pinkie, Pooka, mandy, Roky, Lola, Lulu, Lili, Kuky, Flufy, Flylef, Amy, Charlie, Cupcake(ii ft dragut), Darma:-x, Cuppa, Dinkey, Dolly, Enya, Luky, Megy, Megan, Nala, Lana, Nina, Pipa, Regina, Sidney, Haru, Sophie, Eva, Sunita, Tika, Tilly, Tricia, Vita, Zora, Naghy, Koney, Dumby, Kitty si cam atat!happy Ei bine sper ca ai gasit ceva pe placul tauwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aurorah):

Kitty la hamster? vrei sa se sinucida cand se "semneaza"? laughing
Mai bine lasi fara nume, ca oricum nu raspunde cand o strigi :d

| ascovit a răspuns:

Puffy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://oriceproblema.blogspot.com/