| noname_1116 a întrebat:

Bine am sa fiu mai explicita... Cat costa sa transporti dintr-o tara in alta un papagal? Cu avionul... sau alt vehicul

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite aici, intreaba la o agentie de travel:

Cardinal Travel | Agentie de Turism Bucuresti

Date Contact Agentie
*Adresa: Bulevardul Dacia nr. 47 Apartament 1, Sector 1, 010405
*Localitatea: Bucuresti
*Email: office@cardinaltravel.ro
*Telefon: 021 / 210 06 24
*Telefon/Fax: 021 / 212 00 57

Rezerva direct: 021 / 210 06 24

| gyorgya a răspuns:

Nu mai mult de 50eur cu avionul(biletul de avion pentru animalut)happy, depinde de companie si destinatie.iti trebuie pasaportul animalului, si un certificat de sanatate de la medicul veterinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca fiecare tara are tariful ei si mai depinde cu ce linie aeriana mergi si unde mergi, una este de aici in Alaska si altceva in Bulgaria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de compania aeriana iar pretul este acelasi indiferent de animal sau destinatie.eu pentru caine am platit 35 euro atat e si pentru papagal