| Alexandru_Andrei_1988_RTCD a întrebat:

A incercat cineva tabla Ouija. Daca da, cum este? Ce ati facut?
Merci! Funda pentru cel mai bun!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cica e buna la tocat ceapa

| Sn4k3 a răspuns:

Cauta pe google : experiente cu tabla Ouija sau in engleza mai bine (daca stii), aici n-ai sa primesti niciun raspuns bun laughing.

| 0Alexander0 a răspuns:

Ha, ha, tabla Ouija...
Am incerat mai demult, cu niste prieteni, nu se intampla nici o...

E buna doar ca sa-i pacalesti pe ceilalti, sa misti cursorul ala subtil laughing

| Lupascu_Daniel_1999 a răspuns:

Tabla ouija este doar o pacaleala. exista un singur mod de a vb cu cei din cer sau jos