| andreea_3181 a întrebat:

acum de o saptamana mi am cumparat si eu un acvariu am 2 neoni, 4 sanitari, 1 zebra, un xipfo, si 2 pesti scalari.intrebarea mea este care din pesti astia ar fi putut sa mi manance un neon?

Răspuns Câştigător
| szecteles a răspuns:

Scalaruwinking

3 răspunsuri:
| szecteles a răspuns:

Tre sa ii tii in acvariu singurii (scalarii) ca ti poate manca si pe restul

| dany1219 a răspuns:

E clar ca xipho...si eu am patit la fel, nu prea se impaca unul cu altul.winking

| PP_7691 a răspuns:

Poti sa tii scalarii si sanitarii.scalarii sint foarte agresivi.
trebuie sa ai si plante in acvariu.