| FireLove2000 a întrebat:

Buna am 10 ani de curand am primit o pisica(fetita) imi puteti gasi un nume e alba si cu pete negre si zgarie si musca ma puteti ajuta am cautat si nu raspundea la nici unu :d

Răspuns Câştigător
| Lane a răspuns:

Kitty. Sa-i repeti tot timpul numele. Sa-ti traiasca!

5 răspunsuri:
| nimiiiiiic a răspuns:

Sisi. Sasha. Shea. Rhea.

| alexflor87 a răspuns:

Dar tu vrei sa iti raspunda din prima? trebuie sa se invete cu numele laughing

| CristinaKti a răspuns:

Incearca un nume scurt pe care sa-l inteleaga cat mai repede si mai bine incearca un nume care sa o caracterizeze poti sa inventezi chiar tu unul in timp ce te joci cu ea.:*sper sa reusesti >big grin

| Galuscaaa a răspuns:

Ella, pufy:X

| Yamaha15 a răspuns:

Ionel