| Lazarroiu a întrebat:

O pisica negra iti aduce ginion dar una alba cu pete negre da?

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Pisica neagra nu aduce niciun ghinion, e o superstitie.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pisica neagra nu aduce ghinion...e doar o superstitie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu aduci nicio ghinion poate ceva purici

| Ramona000 a răspuns:

Este doar o superstitie

| victor73 a răspuns:

Nu fi superstitios pisicile sunt pisici indiferent de culoare nu au nici o legatura cu ghinionul. Apropo nu mai gandi negativ nu exista ghinion exista doar energii negative gandeste pozitiv nu negativ.bafta

| Lazarroiu explică:

Doar intrebam stiu ca u exista mate malefice.

| Axon123 a răspuns:

Frate, am un vecin care are 4 pisici, dintre care doua negre ca taciunele, si acum 4 ani a castigat la loto. Chiar crezi in superstitiile astea?